Ako získať výsledky po ktorých túžiš

Čo robiť a čo nerobiť…

Ako je možné, že v dnešnej dobe, dobe kde každá informácia bola rozobratá najmenej milion krát a sú k nej aj relevantné informácie podporené výskumom, ešte niekto dokáže uveriť takýmto bludom. Dnes je úplne bežné, že marketing je najpodstatnejší, aj keď produkt stojí uplne za h*vno. Častokrát aj do takej miery, že sa používajú nepravdivé tvrdenia a klamstvá, len aby sa generoval profit.

A prečo by som písal tento príspevok a robil video? Pretože mňa ako nadšenca fitness veľmi mrzí, keď sa niekto snaži klamstvami profitovať z ľudskej nevedomosti a naivity. A v cvičení, stravovani ak niečo znie až príliš dobre nato aby to bola pravda, tak to bude asi výmysel.

Vo oblasti výživy a cvičenia už dlhé desaťročia nebolo vymyslené nič nove a žiadna zázračná tabletka nie je. Keby existovala tabletka, po ktorej schudneš alebo naberieš svaly bez námahy, tak by sme chodili vysekaný a namakaný asi všetci, aj tí čo tvrdia, že im je jedno ako vyzerajú. Ale nič také nieje, momentálne funguje len nasledovne:

 

  1. Buď aktívny, jedz primerane svojej aktivite, pi dosatok vody, maj dostatok spanku a budeš mat výsledky ako ti žiadna tabletka nedokáze naslubovať.

  2. ŽIADNA dlhodobo fungujúca skratka NEFUNGUJE.

Príklad toho, čo som opísal vyššie:

Ps na Slovensku je veľa stránok, ktoré ponúkajú skvelé informácie a rád ich čítam aj ja, napr. FITCLAN.SK

Newsletter- Novinky mailom
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Ak chcesš dostávať novinky, články, tipy na chudnutie a naberanie, prihlás sa na odber.
Tvoja emailová adresa nebude použitá na iné učely, ako hore spomenuté. Neznášame Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

E-BOOK ZADARMO!!!

Null